З Днем святого Миколая!

Дата: 19.12.2020 07:58

Шановна громадо!

Сьогодні українці відзначають одне з дивовижніших та найзагадковіших свят – День святого Миколая.

Упродовж багатьох років ми шануємо цей день, віримо в дива та плекаємо добрі надії-сподівання.

Особливо нетерпляче на це свято очікують дітлахи, адже святий Миколай обов’язково покладе під подушку якийсь подарунок.

На жаль, із-за пандемії коронавірусу в місті сьогодні не буде велелюдного свята, пов’язаного з відкриттям ялинки. Та працівники Виконавчого комітету Тальнівської міської ради та КП «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської ради доклали зусиль, аби Тальне в новорічні свята було сяючим та святковим.

Створена майстрами народного мистецтва фотозона, з любов’ю вбрана новорічна красуня, яскрава ілюмінація – все це для всіх нас та гостей нашого міста.

Хай незабутні світлини, що свідчитимуть про зустріч Нового 2021 року залишать теплий слід у наших серцях та створять колекцію у сімейних архівах.

Нехай святий чудотворець обдарує всіх нас найважливішим – міцним здоров’ям, принесе у кожен дім мир, злагоду, радість і любов.

Зі святом!

міський голова