Як зареєструвати особистий кабінет?

Дата: 23.12.2020 08:22

Зареєстровані в службі зайнятості безробітні часто запитують: «Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію про вакансії, семінари та нарахування допомоги по безробіттю»?

Відповідаємо:

Потрібно зайти на наш сайт www.dcz.gov.ua та натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет».

З головного меню обрати: "Електронний кабінет безробітного".

При відсутності облікового запису натисніть на посилання «зареєструйтеся». Уважно прочитати інструкцію та послідовно виконати дії, які в ній прописані.

Якщо ви все зробили правильно, автоматично буде створено обліковий запис.

УВАГА! Це лише 1-й етап реєстрації. Поки що у вас обмежений доступ до даних, які мають відображатися в кабінеті.

Далі потрібно зв’язатися з вашим кар’єрним радником. Він внесе в систему унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатиметься розділ: «Взаємодія зі службою зайнятості», та підрозділи: «Інформація для пошуку роботи», «Відвідування ЦЗ, отримані послуги», «Семінари та масові заходи», «Нарахування та виплати», «Направлення на працевлаштування», «Профнавчання».

Безробітні, які вже створили та користуються «електронними кабінетами», відзначають актуальність та зручність даного сервісу, адже це забезпечує прозорість та надає можливість більш швидко отримувати необхідну інформацію і послуги.

Телефон для довідок Тальнівської районної філії ЧОЦЗ: (04731) 3-04-79.