Рішення виконавчого комітету від 18.12.2020

Дата: 23.12.2020 16:53

№259 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва «Капітальний ремонт покрівлі та утеплення будівлі Тальнівського  навчально - виховного комплексу «загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1 — гімназія» Тальнівської міської ради  по вул. Небесної Сотні, 15  у м. Тальне Черкаської області»

№ 260  Про   надання  одноразової матеріальної грошової допомоги мешканцям Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади

261 Про виділення коштів на придбання новорічних подарунків дітям учасників бойових дій

№ 262 Про погодження штатного розпису комунального підприємства  «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської ради (додаток)

№ 263 Про погодження штатного розпису комунального підприємства  «Водоканал» Тальнівської міської ради (додаток 1)

№ 264 Про затвердження фінансового плану КНП «Тальнівський ЦПМСД» ТМР на  2021рік (додатки)

№ 265 Про затвердження фінансового плану КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР на 2021рік (додатки)

№ 266 Про присвоєння та упорядкування поштових адрес гр. гр. Євтушенко В.Ф.,  Шульц Л.Л., Скоробагатченко С.О.

№ 267 Про визначення переліку об’єктів, видів безоплатних громадських робіт та

оплачуваних суспільно-корисних робіт

№ 268 Про дозвіл на видалення зелених насаджень  гр. Швед О.П. (додаток)

№ 269 Про погодження розміру премії директору Комунального некомерційного