Оголошення про відкриття рахунків для зарахування надходжень

Дата: 22.12.2020 16:48

Управління Державної казначейської служби України у Тальнівському районі Черкаської області (далі  управління) повідомляє, що у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX   ‘‘Про утворення та ліквідацію  районів’’, розпорядження  Кабінету  Міністрів  України  від 12.06.2020  728-р ‘‘Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Черкаської області’’, з урахуванням оновленої інформації у Довіднику адміністративно-територіальних одиниць України ( Tl_terra) змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів вступають в дію 01.01.2021.

Також  повідомляємо,  що   реквізити  нових  рахунків будуть розташовані на вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua): Рубрика "Реквізити рахунків".