A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

До уваги роботодавців та осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості!

Дата: 19.01.2021 14:23
Кількість переглядів: 86

 

Відповідно до пункту 8 статті 31 Закону України «Про зайнятість населення» для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб роботодавцями організовуються строком до шести місяців роботи, що носять тимчасовий характер.

Які категорії осіб залучаються до виконання робіт тимчасового характеру?

- зареєстровані безробітні;

- особи, які перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості у районах, містах, районах у містах (далі - територіальні органи) як такі, що шукають роботу;

- працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції.

Для організації таких видів робіт тимчасового характеру не можуть бути використані постійні робочі місця та вакансії. З безробітними, які залучаються до виконання робіт тимчасового характеру, укладаються трудові договори на строк, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів.

Фінансування організації робіт тимчасового характеру здійснюється за рахунок коштів роботодавців та інших незаборонених законодавством джерел.

До робіт тимчасового характеру не відносяться роботи, що пов’язані з ризиком для життя, відповідно до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці.

Важливим також є те, що на осіб, які беруть участь у роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Тобто, в процесі виконання тимчасових робіт працівник отримує матеріальну допомогу по безробіттю і додатково заробітну платню за виконання робіт на підприємстві.

Роботи тимчасового характеру виконуються виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях. Роботодавці подають до служби зайнятості інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць.

За більш детальною інформацією про порядок організації робіт тимчасового характеру за участі безробітних громадян, а також про потребу у їх проведенні звертайтесь до Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ за адресою: м.Тальне, вул. Майданецька 13/1, тел. (04731) 3-04-80.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора