До уваги жителів сіл Тальнівщини!

Дата: 21.01.2021 16:44

Вчора на пленарному засіданні четвертої чергової  сесії Тальнівської міської ради VIII скликання було затверджено старост Тальнівської міської ради, які одразу ж приступили до виконання своїх посадових обов’язків.

Шановні жителі сіл Тальнівщини!

З питаннями до старост ви можете звернутись у робочий час (з 8.00 до 17.15 год з понеділка по четвер, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00 год., обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.), зателефонувавши або надіславши лист на електронну скриньку:

Гудзенко Тетяна Іванівна – 096-356-32-90; visrada@ukr.net (для жителів с. Білашки, с. Вишнопіль, с.-ще Левада, с. Легедзине, с. Мошурів, с. Поташ, с. Романівка та с. Тальянки);

Козаченко Павло Олександрович – 098-222-47-66; vkut@ukr.net (для жителів с. Антонівка, с. Веселий Кут, с. Гордашівка, с. Гуляйка, с. Заліське, с. Кобринова Гребля, с. Кобринове, с. Кобиляки, с. Лащова, с. Лісове, с. Онопріївка, с. Папужинці, с. Павлівка Друга, с. Соколівочка, с-ще Степне, с. Червоне та с. Шаулиха);

Капериз Михайло Володимирович - 067-844-38-26; Kaperiz@ukr.net (для жителів с. Глибочок, с-ще Добрянка, с. Довгеньке, с. Зеленьків, с-ще Здобуток с. Криві Коліна, с. Колодисте, с. Корсунка, с. Лоташеве, с. Майданецьке, с-ще Новомайданецьке, с. Павлівка Перша, с. Піщана, с-ще Тарасівка та с. Чеснопіль).