З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 08:00

Шановна громадо!

22 січня наша держава відзначає велике свято — День Соборності України. Зимовий день 1919 року закарбувався у всесвітній історії як день, коли велелюдне зібрання українців на Софіївській площі у Києві проголосило Злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
День Злуки став символом зміцнення української нації, доказом незламності нашого духу та щирості бажання бути незалежними!

Історичний Акт 1919 року увінчав прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській державі.

Cьогодні, відзначаючи День Соборності України, ми повинні пам’ятати заповіді борців за українську державність та усвідомлювати, що побудова демократичної, заможної, соборної України – наш спільний борг перед історією.

Щиро вітаю усіх з цим надзвичайно важливим державним святом. Бажаю міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння й глибокої віри у гідне майбутнє рідної Батьківщини!

В єдності – наша сила! Слава Україні та її народові!

міський голова

Василь Сідько.