До уваги платників єдиного податку Тальнівщини!

Дата: 22.01.2021 16:29

з 01 січня 2021 року на території Тальнівської міської територіальної громади діють ставки єдиного податку відповідно до затверджених рішень «Про місцеві податки і збори на 2021 рік» Тальнівської міської ради та  сільських рад, які після проведених місцевих виборів 25.10.2020 року ввійшли до складу Тальнівської міської територіальної громади.

Розмір ставок єдиного податку за кожним окремим населеним пунктом Тальнівщини складає:

- для платників єдиного податку I групи (фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб та обсяг доходу яких  протягом календарного року не перевищує 300 000 грн) - у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового року (2270,0 грн);

- для платників єдиного податку II групи (фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах не перевищує 10 осіб та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 500 000 грн.) - у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати,  встановленого законом на 1 січня податкового року (6000 грн).

Розміри ставок єдиного податку Тальнівської міської територіальної громади наведені у таблиці, що додається.