Запрошуємо до участі в щорічному конкурсі «Успішна жінка громади»!

Дата: 22.01.2021 16:30

До уваги жителів громади!

З метою відзначення активних талановитих жінок громади відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради в рамках святкування Міжнародного жіночого дня оголошує щорічний конкурс «Успішна жінка громади».

Учасниками Конкурсу можуть бути жінки віком від 18 років, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя Тальнівської міської територіальної громади.

Номінації конкурсу:

• „Успішна жінка громади – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування”;
  • „Успішна жінка громади – громадський діяч”;
  • „Успішна жінка громади – керівник підприємства”;
  • „Успішна жінка громади – працівник малого та середнього бізнесу”;
  • „Успішна жінка громади – працівник в галузі освіти і науки”;
  • „Успішна жінка громади – працівник фінансових та банківських установ”;
  • „Успішна жінка громади – працівник сфери охорони здоровя”;
  • „Успішна жінка громади – діяч культури та мистецтва”;
  • „Успішна жінка громади в галузі фізичної культури та спорту”;
  • „Успішна жінка громади – працівник засобів масової інформації”;
  • „Успішна жінка громади – працівник сфери соціального захисту населення”;
  • „Успішна жінка громади – працівник сфери обслуговування населення”;
  • „Успішна жінка громади – берегиня роду”.

Пропозиції щодо претендентів приймаються від структурних підрозділів підприємств, установ  та організацій різних форм власності, фізичних осіб-підприємців, що висувають кандидатуру претендентки, до 01 березня поточного року за адресою: відділ  культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації  Тальнівської міської ради,  каб. 213, вул. Соборна, 30Б, м. Тальне, тел. 3-09-76.

Переможниці конкурсу нагороджуються дипломами, грошовими винагородами або цінними подарунками від організатора конкурсу.

Деталі щодо участі в конкурсі – у Положенні про щорічний конкурс «Успішна жінка громади».