До уваги представників бізнесу!

Дата: 27.01.2021 15:11

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування щодо інноваційної діяльності в Україні: «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди».

Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї з стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту. Задум реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проекту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі».

Основною метою опитування є потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій. Опитування триватиме включно до 31 січня 2021 року,  пройти його можна за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.