До уваги роботодавців Тальнівщини!

Дата: 01.02.2021 11:05

Починаючи з 01лютого, державна служба зайнятості розпочала новий етап онлайн - опитування роботодавців щодо потреби в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі.

Таке опитування проводиться з метою підготовки прогнозу потреби в кадрах на 2021 рік. Нам важливо знати думку роботодавців, аби врахувати її при розробці прогнозу потреби в кадрах на наступний рік.

Для заповнення анкети роботодавець має зайти до свого «персонального кабінету», який знаходиться на веб-сайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua).

Звертаємо увагу, що сервіс доступний для тих роботодавців, які мають логіни та паролі для входу в персональний кабінет та пройшли авторизацію у службі зайнятості.

Ми прагнемо, аби наша з вами співпраця була корисною для обох сторін!

За додатковою інформацією роботодавці можуть звернутися до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Майданецька, буд 13/1, телефон для довідок (04731) 3-04-80.