Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади у відділ містобудування та архітектури Тальнівської міської ради

Дата: 01.02.2021 17:07

ОГОЛОШЕННЯ
 про конкурс на заміщення вакантної посади у відділ містобудування та архітектури Тальнівської міської ради – начальника-головного архітектора Тальнівської міської громади

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади у відділ містобудування та архітектури Тальнівської міської ради – начальника-головного архітектора Тальнівської міської громади.

Загальні вимоги до кандидата на посаду: вища архітектурна освіта та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

Особою, яка бере участь у  конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на посаду в органи місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в порядку, встановленому Законом України  «Про запобігання корупції».

Документи приймаються у загальному відділі апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 30-б. Кабінет №209. Довідки за телефоном 3-11-53.