Запрошуємо громадськість до ознайомлення зі звітом про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «АВАНГАРД»!

Дата: 04.02.2021 15:16

На виконання вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закону) в Єдиному реєстрі ОВД ТОВ «АВАНГАРД» 6 жовтня 2020 року офіційно розпочато процедуру ОВД №20201026679 про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме: передбачається виробництво асфальтобетонних та бетонних сумішей, що використовують для будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування, виробництва цементної суміші для будівельних робіт за адресою: Черкаська область, Тальнівський район, м.Тальне, вул.Чумацька, 51.

Згідно з ч.3 ст.4 Закону, Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля, розміщене на дошці оголошень Тальнівської міської ради – органу місцевого самоврядування на території, де планується провадити господарську діяльність.

Зі звітом про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «АВАНГАРД» бажаючі можуть ознайомитись у відділі житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради (вул.Соборна, 30б, каб.411).