Про скликання шостої позачергової сесії Тальнівської міської ради VIII скликання

Дата: 10.02.2021 10:46

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 10 лютого 2021 року                                                                  № 16-Ра

Відповідно до ст.ст. 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Тальнівської міської ради Черкаської області восьмого скликання:

I. Скликати позачергову сесію Тальнівської міської ради VIII скликання 11.02.2021 о 11.00 год. у великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

II. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VIII скликання наступний порядок денний:

1. Про переміщення (перенесення) пам’ятки історії місцевого значення - бюста двічі Героя Соціалістичної Праці Ф.І. Дубковецького, яка знаходиться в м. Тальне.

2. Про внесення змін до рішення Тальнівської міської ради від 12.01.2017 №1/8-3 «Про затвердження структури апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету» зі змінами.

III. Запросити на сесію депутатів міської ради, голову районної  державної адміністрації, представників громадських організацій та населення громади.

IV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання позачергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ради.

Міський голова                                                                          В. Сідько