До уваги студентів, аспірантів, науковців, краєзнавців, працівників архівів та бібліотек!

Дата: 11.02.2021 10:09

Жіноче товариство імені Ольги Бесараб та Олени Теліги та Організація українських націоналістів оголошують про проведення щорічного Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг!».

Головною метою конкурсу є утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, науковці, краєзнавці, працівники архівів та бібліотек.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях і охоплює як літературні, документально-публіцистичні твори, так і наукові дослідження національно-визвольної боротьби українського народу.

Переможці конкурсу отримають звання лауреата та будуть нагороджені спеціальними дипломами. Інформація про переможців буде поширена у ЗМІ.

Кращі конкурсні роботи будуть надруковані у збірнику конкурсу, частина накладу якого буде розповсюджена по бібліотеках України. Автори отримають подарункові 5 примірників книги.

Прийом конкурсних робіт триватиме з 1 квітня до 1 вересня 2021 року.

Положення про проведення конкурсу для зацікавлених осіб додається.