COVID-19: КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР інформує

Дата: 24.02.2021 10:09

Адміністрація КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР інформує про те, що в медичному закладі для надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою підготовлено 130 ліжок. На даний час в інфекційному відділенні функціонує 45 ліжок. У разі заповнення  інфекційного відділення хворі будуть госпіталізуватися на решту підготовлених ліжок.

Станом на  24.02.2021 року на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебуває 16  хворих, із них: хворих з негоспітальною пневмонією – 16, з яких на штучній вентиляції легень (ШВЛ) – 1, на кисневій підтримці – 15; хворих з підозрою на COVID-19 – 4; хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 12; госпіталізованоо – 2; виписано – 3.

З 13.10.2020 року по даний час в інфекційному відділенні померло 13  хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19.

У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією планова госпіталізація хворих в закладі не проводиться, надається лише невідкладна медична допомога.