До уваги власників, орендарів та користувачів земельних ділянок!

Дата: 24.02.2021 11:59

Звертаємо увагу на те, що Кабінетом Міністрів України 22.07.2020р. прийнято постанову №650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення (далі – Правила), а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004р. №220.

Правила визначають основні вимоги щодо утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, проведення комплексу заходів з метою забезпечення виконання функцій з агролісотехнічної меліорації.

Ці Правила є обов’язковими для виконання усіма власниками, орендарями та користувачами земельних ділянок, на яких розташовано полезахисні лісові смуги.

Із текстом вищезазначеного документу можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/650-2020-%D0%BF#Text.