Олексій Чернишов: в межах «Великого будівництва 2021» 9 млрд грн спрямовуються на соціальні та економічні проекти в регіонах

Дата: 25.02.2021 08:14

Цього року до програми Президента «Велике будівництво» увійшло 500 об’єктів, на реалізацію яких буде спрямовано 9 млрд гривень. Про це сказав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура».

«Соціальна складова «Великого будівництва» залишається такою ж вагомою у 2021 році, як і в попередньому 2020-му. Але ми поступово вводимо та будемо збільшувати у майбутньому частку проектів економічного розвитку», – наголошує Олексій Чернишов.

Цього року до програми увійшло 500 проектів: 95 шкіл, 70 дитячих садочків, 80 спортивних, 35 лікарень та 20 культурних об’єктів, 200 амбулаторій та 40 проектів економічного розвитку.

Більше інформації за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/oleksij-chernishov-v-mezhax-velikogo-budivnictva-2021-9-mlrd-grn-spryamovuyutsya-na-socialni-ta-ekonomichni-proekti-v-regionax/.