Будівельні паспорти

Дата: 13.08.2021 09:29

Будівельний паспорт "Будівництво господарської будівлі на земельній ділянці №4 по вул.Трипільська в м.Тальне, Звенигородського району, Черкаської області"

Будівельний паспорт "Будівництво гаража на земельній ділянці №155 по вул.Небесної Сотні в м.Тальне,Звенигородського району, Черкаської області"

Будівельний паспорт "Реконструкція житлового будинку, будівництво гаража на земельній ділянці №8 по вул.Сонячна в м.Тальне Звенигородського району Черкаської області"

Будівельний паспорт "Реконструкція частини житлового будинку з прибудовами за адресою вул. Праці, 11 в м.Тальне, Звенигородського р-ну, Черкаської обл."

Будівельний паспорт "Будівництво господарських будівель на земельній ділянці №15 по вул.Горького в м.Тальне, Звенигородського району, Черкаської області"

Будівельний паспорт "Реконструкція житлового будинку та сарая на земельній ділянці №45а по вул.Багряна в м.Тальне Звенигородського району Черкаської області"

Будівельний паспорт "Будівництво житлового будинку та господарських будівель на земельній ділянці №14 по вул.Гагаріна в м.Тальне Звенигородського району Черкаської області"

Будівельний паспорт "Перепланування та добудови житлового будинку в м.Тальне, Черкаської обл., вул. Богдана Хмельницького, 1"

Будівельний паспорт "Реконструкція житлового будинку на земельній ділянці №72 по вул.Майданецька в м.Тальне, Звенигородського району, Черкаської області"

Будівельний паспорт "Реконструкція житлового будинку та будівництво гаража на земельній ділянці №68 по вул.Майданецька в м.Тальне Звенигородського району Черкаської області"

Будівельний паспорт "Реконструкція частини житлового будинку, будівництво гаража на земельній ділянці №19 по вул.Самойлова, м.Тальне, Тальнівська територіальна громада,
Звенигородський район, Черкаська область"

Будівельний паспорт "Будівництво гаража на земельній ділянці №27 по провул. Суворова в м.Тальне Звенигородського району Черкаської області"

Будівельний паспорт "Будівництво житлового будинку з гаражем за адресою: вул. Шевченка, 24 в м.Тальне, Звенигородського р-ну, Черкаської обл."

Будівельний паспорт "Будівництво житлового будинку на земельній ділянці №65 по вул.Саксаганського м.Тальне Тальнівська територіальна громада Звенигородський район Черкаська область"

Будівельний паспорт "Реконструкція житлового будинку на земельній ділянці №44 по вул. Першого Травня в м.Тальне, Звенигородського району, Черкаської області"

Будівельний паспорт "Реконструкція житлового будинку, будівництво господарьских будівель за адресою: вул.Набережна,2 в с.Веселий Кут, Звенигородського р-ну, Черкаської обл."

Будівельний паспорт "Будівництво житлового будинку та гаража за адресою: вул.Небесної Сотні,140 в м.Тальне, Звенигородського р-ну, Черкаської обл."

Будівельний паспорт "Реконструкція житлового будинку, будівництво гаража на земельній ділянці №9 по вул.Барвінкова в м.Тальне Звенигородського району Черкаської області"

Будівельний паспорт "Реконструкція житлового будинку за адресою: вул.Різдвяна,3а в м.Тальне, Тальнівської громади, Звенигородського району, Черкаської області"