Рішення виконавчого комітету від 18.08.2021

Дата: 25.08.2021 11:08

244 Про затвердження звіту про виконання бюджету Тальнівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року (додаток)

245 Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

246 Про затвердження Прогнозу бюджету Тальнівської міської територіальної громади на 2022-2024 (додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 6, додаток 7, додаток 9, додаток 10, додаток 11, додаток 12)

247 Про нагородження Подякою виконавчого комітету Тальнівської міської ради Вербовської Т.В.

248 Про затвердження зведеного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Будівництво  мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту  (баскетбол, волейбол, гандбол, міні-футбол)  розміром 42х22 м  у Тальнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 за адресою: м. Тальне, вул. Майданецька, 1»

249 Про затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради  на вересень 2021 року

250 Про затвердження вартості вхідного квитка на вечір відпочинку (дискотеку), що проводиться Комунальним закладом «Тальнівський будинок культури»

251 Про внесення змін до рішень виконкому від 17.06.2021 № 176 та від 15.07.2021 № 222, що стосуються затвердження кошторисів для проведення заходів відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради на липень-серпень 2021 року

252 Про нагородження Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України

253 Про надання дозволу Вєсєловій Т.П. на дарування ½ частки житлового будинку в інтересах малолітнього Вєсєлова Д.А.

254 Про надання дозволу Романову О.Г., Романовій З.В. на дарування житлового будинку з надвірними спорудами та земельною ділянкою в інтересах малолітньої Романової В.О.

255 Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Захарченко М.Б.

256 Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Захарченко С.Б.

257 Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Захарченко У.Б.

258 Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Ковеньою Е.Б.

259 Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Захарченком В.Б.

260 Про надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям Тальнівської міської територіальної громади

261 Про  виділення коштів на придбання подарунків

262 Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради про можливість виконувати обов’язки опікуна громадянкою Москаленко В.І.

264 Про надання дозволу на демонтаж житлового будинку з прибудовою за адресою: провулок Івана Богуна, 17, м.Тальне Черкаської обл., гр.Хоменко Л.М.

265 Про присвоєння та упорядкування поштових адрес житлових будинків гр.Олійник Р.О., гр.Мельник В.Г.

266 Про упорядкування поштової адреси житлового будинку за адресою: Черкаська обл., с. Мошурів, вул. Тищика, 17, гр. Гамалій В.Д.

267 Про присвоєння поштових адрес комплексу нежитлових будівель гр.Слюсарському Р.І.

268 Про присвоєння та упорядкування поштових адрес будинків: приміщення СБК с-ще Здобуток, гр. Мамалига М.Т., гр. Бондарцов В.О., гр. Щербатюк Л.В.

269 Про присвоєння поштової адреси комплексу нежитлових будівель, ФГ «Джерело-Г»

270 Про упорядкування поштової адреси житлового будинку за адресою: Черкаська обл.,  м. Тальне, вул. Чайковського, 49

271 Про упорядкування поштової адреси житлового будинку за адресою: Черкаська обл., м. Тальне, вул. Свободи, 154

272 Про дозвіл на видалення зелених насаджень

273 Про посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення

274 Про зняття з квартирної черги гр.Михайленко  В.О.

275 Про звіт керівника КП «Водоканал» ТМР про фінансово-господарську діяльність підприємства за перше півріччя 2021 року

276 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.04.2021 № 14 «Про затвердження розкладів руху автобусів по міських та приміських маршрутах»

Рішення виконавчого комітету від 18.08.2021