Рішення виконавчого комітету від 31.08.2021 р.

Дата: 31.08.2021 16:55

№ 277 Про затвердження нагородної комісії для призначення матеріального заохочення спортсменам Тальнівської міської територіальної громади та стипендії Тальнівської міської територіальної громади талановитим учням, які навчаються у закладах освіти громади, обдарованим вихованцям та колективам закладів позашкільної освіти

№ 279 Про затвердження протоколів про результати електронних аукціонів з оренди нерухомого комунального майна

№ 280 Про затвердження проектної документації робочого проекту «Реконструкція даху приміщення відділення денного догляду і реабілітації дітей і осіб з  інвалідністю, Тальнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м.Тальне,вул.Самойлова,4а»