З Днем працівників суду!

Дата: 15.12.2021 09:29

Шановні працівники суду!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради щиро вітаю вас із професійним святом!

Верховенство закону  і захист прав та свобод людини – це основні завдання судової системи задля розвитку нашої країни як демократичної держави.

Конституцією та законами України на українських суддів покладено велику відповідальність, оскільки суспільство розраховує на утвердження верховенства права у судах, які мають виконувати свої обов’язки з честю та гідністю в ім’я соціальної справедливості та захисту прав і свобод людини і громадянина.

Нехай високий професіоналізм і людські якості суддів, працівників суду, помножені на досвід і знання, сприятимуть зміцненню правопорядку, надійному захисту жителів Тальнівської міської територіальної громади.

У день професійного свята зичу вам здоров'я, радості, добра. Бажаю натхненного служіння людям і громаді. Нехай вашу роботу супроводжують патріотизм, сумління і гідність!

міський голова

Василь Сідько.