З днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2021 07:56

Шановна громадо!

19 грудня українці відзначають одне з дивовижніших та найзагадковіших свят – День Святого Миколая.

Упродовж багатьох років ми шануємо цей день, віримо в дива та плекаємо добрі надії-сподівання. Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх.

Нетерпляче на це свято очікують дітлахи, адже святий Миколай обов’язково покладе під подушку якийсь подарунок. У цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, огорнути своєю любов’ю, теплом та ніжністю.
 Бажаю всім жителям Тальнівської міської територіальної громади доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає вас та ваших близьких від усіх незгод!

міський голова

Василь Сідько.