З Днем святого Валентина!

Дата: 14.02.2022 10:16

Шановні мешканці Тальнівської міської територіальної громади!

В це чудове романтичне свято, коли крізь холодну зиму вже чутний боязкий подих весни, коли для любові пробуджуються серця, від імені Виконавчого комітету Тальнівської міської ради, депутатського корпусу та від себе особисто прийміть найтепліші та найщиріші слова вітань з Днем святого Валентина!

Кохати і бути коханими – це найбільше людське щастя, усі ми зазнаємо цього найпрекраснішого і найвищого почуття на землі.

Це сила життя, що здатна здолати будь-які перепони. Любов нам дає наснагу жити і працювати, досягати успіхів і творити прекрасне.

Бережіть це почуття і не забувайте дарувати увагу і любов та отримуйте такі ж почуття у відповідь!

Щиро бажаю всім світлого кохання, міцного здоров’я, щастя, добробуту, нових досягнень, тепла та радості! Нехай ваші серця зігрівають теплі почуття! І нехай у вас все складеться!

міський голова

Василь Сідько.