Довідник безбар'єрності

Дата: 14.02.2022 12:50

У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. «Довідник безбар’єрності» допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги – людина. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування.
Нова етика - це коли в нашій мові не буде місця дискримінаційним чи стереотипним фразам. Коли ми розумітимемо, що повага до людей проявляється не лише у словах, а й у жестах, тоні, емоціях, поглядах. Коли наша щоденна взаємодія з іншими не створюватиме штучних бар’єрів і винятків. Ось так формуються нові норми й відбуваються якісні зміни у взаєминах всередині суспільства.

«Довідник безбар’єрності» заговорив різними мовами! Відтепер він доступний, в тому числі, українською жестовою мовою з аудіодискрипцією, щоб побачити та почути - тисніть на віджет, синій кружечок із зображенням рук всередині.

Гід з коректного спілкування знаходиться за посиланням: https://bf.in.ua/.