Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості: результати роботи за І квартал 2022 року

Дата: 07.04.2022 16:44

Фото без опису Мовою цифр

Всього у січні-березні 2022 року послугами Тальнівської районної філії скористалися майже 1000 осіб, з них мали статус безробітного  919 осіб. Допомогу по безробіттю отримували 902 безробітних.

Зареєстровано з початку року 229 осіб, з них жінки – 127 осіб, молодь до 35 років – 58 осіб. У березні 2022 року у Тальнівській районній філії зареєстровані 3 особи з числа внутрішньо переміщених осіб.

Роботу за сприяння Тальнівської районної філії у І кварталі 2022 року всього отримали 224 особи, з них 153 особи з числа безробітних.

Загальна кількість вакансій наданих для укомплектування у січні – березні 2022 року становила 259 одиниць, що на 85 вакансій менше ніж за відповідний період 2021 року. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 7890 грн. В середньому на Тальнівщині, на одне вільне робоче місце претендували 32 особи.

За сприянням у пошуку працівників до Тальнівської районної філії звернулись 72 роботодавці Тальнівщини, переважна кількість  - сільськогосподарські підприємства. Рівень укомплектування вакансій становить 65,2%.

За звітний період 6 осіб з числа безробітних працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Такою послугою служби зайнятості скористалися 4 місцевих роботодавці (фізичні особи – підприємці).

Участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру протягом звітного періоду брали 167 осіб, переважно працювали у сільському господарстві.

Станом на 1 квітня 2022 року:

мали статус безробітного – 555 осіб;

отримували допомогу по безробіттю – 535 осіб;

кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями - 71 одиниця.

Директор  Світлана Савченко