До уваги громадян, які переселилися із територій, де ведуться бойові дії!

Дата: 27.04.2022 11:54

Фото без опису У випадку зміни місцезнаходження через активні бойові дії, реєстрація в службі зайнятості не припиняється.

Радимо звернутися до найближчого центру зайнятості за місцем поточного проживання для продовження пошуку роботи та отримання виплати допомоги по безробіттю. На території Тальнівської міської територіальної громади працює Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

На період воєнного стану процедура взаємодії з безробітними максимально спрощена та адаптована до потреб українців.

Державним центром зайнятості оновлено форми заяв про надання/поновлення статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю.

Докладніше на сайті Державного центру зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/stor.../reyestraciya-bezrobitnyh-2022

За додатковою інформацією звертайтесь до Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за тел.: (04731)3-04-79, 3-04-80.