З Днем прикордонника!

Дата: 30.04.2022 08:05

Шановні прикордонники - охоронці державних рубежів!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ви завжди були, є і будете на передовій захисту нашої країни, її незалежності та свободи. Ви – перші, хто боронить суверенітет і цілісність нашої держави та готові у будь-який час дати відсіч зовнішньому ворогу.

Сьогодні ви стоїте на захисті безпеки та миру не лише України, але й усієї Європи.

Ваші приклади професіоналізму, витримки й сміливості, ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

У день професійного свята висловлюю глибоку вдячність землякам – як ветеранам прикордонної служби, так і всім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів.

Всім, хто виконує службово-бойові завдання із захисту державного кордону сьогодні, бажаю повернутися додому з миром і неушкодженими.

У день професійного свята бажаю вам і вашим сім’ям мирного неба, міцного здоров’я, щастя та всіляких життєвих гараздів. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові!

міський голова

Василь Сідько.