Просимо активніше долучатись до участі в подачі пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів громади!

Дата: 12.05.2022 12:18

Шановні жителі Тальнівської міської територіальної громади!

Кожна ваша пропозиція є вагомою. Відчуйте себе творцями сьогодення, долі малої батьківщини.

Заглиблюйтесь в історію, знаходьте зв’язок сучасного з минулим, його видатними особистостями, які прославляли наш рідний край, проводьте паралелі, підкреслюйте велич, красу, свободолюбивість, героїчний дух Тальнівщини.

Просимо активізуватися голів вуличкомів, громадських активістів, істориків, місцевих краєзнавців в організації проведення обговорень серед жителів вулиць (провулків) громади і пропозиції надати до Виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

Нагадаємо: Виконавчий комітет Тальнівської міської ради 06 травня оголосив про початок громадського обговорення, яке триватиме 10 днів, відповідно 16 травня – останній строк подачі заявок.

Всі надіслані пропозиції  розглядатимуться на історико-топонімічної комісії при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради, рішення якої винесуться на розгляд депутатів Тальнівської міської ради, пленарне засідання 26 сесії міської ради відбудеться 18 квітня.

Наголошуємо: пропозиції приймаються в письмовій формі за адресою: 20401, Черкаська обл., Звенигородський р-н., м. Тальне, вул. Соборна, 28, 3 поверх, каб. 308 (можна принести особисто) або надсилаються на електронну адресу Тальнівської міської ради: talnemr@ukr.net.

Ознайомитись із переліком вулиць (провулків), що будуть перейменовуватися, можна за посиланням: http://talnivska.gromada.org.ua/news/1651827026/.