Відбулось засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради

Дата: 16.05.2022 16:27

Сьогодні у залі засідань Тальнівської міської ради відбулось засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

У роботі засідання взяли участь 14 членів виконавчого комітету, загалом було розглянуто 23 питання порядку денного.

На початку засідання увазі присутніх було представлено ряд звітів: про виконання бюджету Тальнівської міської територіальної громади за І квартал 2022 року (представила начальник управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій Тальнівської міської ради Наталія  Шпичак);  про виконання фінансового плану КП «Водоканал» ТМР за І квартал 2022 року (представив керівник підприємства Володимир Гречка); про роботу КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» ТМР у 2021 році (представила медичний директор комунального підприємства Наталія Тимченко); про роботу КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР у 2021 році (представив керівник закладу Олег Солодько); про роботу Тальнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тальнівської міської ради за 2021 рік (представив керівник Центру Сергій Шпичак).

Ряд розглянутих питань та відповідно прийнятих за ними рішень відносились до компетенції відділу служби у справах дітей Тальнівської міської ради: про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про зміну статусу малолітній; зміну статусу неповнолітньому тощо. Членами виконавчого комітету також було прийняте рішення про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Тальнівської міської територіальної громади.

Дана команда, відповідно до рішення, складається з представників: відділення соціальних послуг для сім`ї, дітей та молоді Тальнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради; Тальнівського відділення поліцейської діяльності № 1 Звенигородського  відділу поліції та КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської міської ради; основними завданнями її  є: прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дитини; аналіз інформації про дитину, її сім’ю, складні життєві обставини, в яких вона перебуває, результатів оцінювання потреб дитини та її сім’ї у соціальних послугах, здатності батьків здійснювати догляд та виховання дитини, рівня виконання ними батьківських обов’язків; розроблення, виконання, систематичний (щоквартальний) перегляд і коригування індивідуального плану із забезпеченням відповідності запланованих заходів інтересам дитини, а також індивідуального плану надання соціальних послуг, у тому числі плану соціального супроводу сім’ї дитини; ініціювання розгляду питання щодо соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, на засіданні комісії з питань захисту прав дитини, зокрема щодо обов’язковості надання соціальних послуг (проходження індивідуальних корекційних програм) особам у разі невиконання ними батьківських обов’язків, вчинення домашнього насильства чи жорстокого поводження з дитиною.

Членами виконавчого комітету на засіданні також були прийняті рішення, що стосуються соціального захисту населення: про виділення коштів на оплату ритуальних послуг у зв’язку з похованням загиблих, смерть яких пов’язана з безпосередньою участю у бойових діях (виділено кошти на оплату ритуальних послуг у зв’язку з похованням загиблого військовослужбовця Сергія Білоуса, який загинув в результаті бойових дій під час захисту своєї Батьківщини 13.04.2022 р.); про виділення коштів на придбання подарунків (довгожителям громади, яким у червні 2022 року виповнюється 90, 95 років) тощо.

Ряд питань освітньої галузі, за якими відповідно були прийняті схвальні рішення, представила начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман:  про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування у закладах освіти Тальнівської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Тальнівської міської ради від 21.12.2020 №2/8-14; про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді Тальнівської міської територіальної громади у 2021 році, затвердженої рішенням Тальнівської міської ради від 21.12.2020 №2/8-17; про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Тальнівської міської ради.

На засіданні також були представлені питання та відповідно прийняті за результатами їх розгляду рішення, що відносяться до компетенції відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради: про затвердження Положення про добровільне формування цивільного захисту Тальнівської міської територіальної громади (Добровільне формування згідно з Положенням створюється розпорядженням міського голови для виконання допоміжних робіт із запобігання виникненню або ліквідації наслідків надзвичайної ситуації); про затвердження протоколів про результати електронних аукціонів з оренди нерухомого комунального майна; про погодження штатного розпису комунального підприємства «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської ради; про дозвіл на видалення зелених насаджень тощо.

На засіданні також були розглянуті інші питання та прийняті відповідні рішення.