Відбулось спільне засідання Ради оборони Тальнівської міської територіальної  громади та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 17.05.2022 19:42

13 травня 2022 року під головуванням міського голови Василя Сідька відбулось спільне засідання Ради оборони Тальнівської міської територіальної  громади та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На початку засідання було розглянуто питання режиму роботи закладів освіти Тальнівської міської територіальної громади.

Заслухавши начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїсу Карман, яка окреслила можливий алгоритм роботи закладів дошкільної освіти у воєнний час та озвучила прохання більшості батьків та керівників дошкільних установ про відновлення роботи в очній формі, комісійно обговоривши умови відновлення очного виховного процесу, окрім роботи ЗДО «Берізка» в звичному режимі (з повним денним перебуванням) було вирішено дозволити відкриття сільських, а також почергово міських закладів дошкільної освіти (починаючи із ЗДО «Ромашка») з режимом роботи до обіду без організації харчування.

Серед питань Ради оборони, що розглядались, та за якими були прийняті відповідні рішення, такі:

• розглянуто і задоволено звернення депутата Тальнівської міської ради Ростислава Пироженка щодо надання допомоги однієї з військових частин, а саме: консерв – 50 банок; плитоносок – 5 шт., а також закупівлі електрогенератора потужністю 6 кВт загальною вартістю 7,5 тис.грн. - за рахунок благодійного рахунку;
  • задоволено звернення начальника штабу – заступника командира однієї з військових частин щодо виділення коштів на закупівлю 2 планшетів для використання в роботі загальною вартістю 14 196 грн.;
  • взято до відома наказ начальника Черкаської ОВА щодо заборони приймання військової техніки в якості металобрухту та доведення даної інформації до місцевих приймачів брухту;
  • задоволено звернення волонтера Тетяни Моряк щодо надання фінансової допомоги в придбанні для потреб військовослужбовців  Збройних Сил України інструментів та матеріалів, а саме: бензопил – 2 шт., оливи, цепів, лопат, держаків, сокир, кувалд, молотків, арматур, наборів ключів, шнурів, плівки –  на загальну суму 25 тис.грн. – з благодійного рахунку Виконавчого комітету Тальнівської міської ради;
  • зважаючи на звернення фізичної особи-підприємця, волонтера з Тальнівщини Олександра Гординського щодо закупівлі для військовослужбовців спальників, плащів та військового спорядження та постійну потребу в допомозі Збройним Силам України, враховуючи економію в закупівлі великими партіями , Радою оборони було вирішено здійснити закупівлю:
  • плащів – 10 шт. (550 грн./шт.),
  • спальників - 10 шт (по 600 грн./шт.),
  • статичних рукавиць – 100 шт. (430 грн./шт..),
  • кепок військових - 100 шт (180 грн./шт.).

на загальну суму 72 500 грн.;

• у зв’язку із доставкою Володимиром Якименком до однієї з військових частин гуманітарної допомоги, а саме 240 банок тушонки із продуктового резерву громади, відповідно було прийняте рішення про списання даної партії тушонки;
  • взято до відома звіт про облік тушонки в Тальнівській міській територіальній громаді, представлений Наталією Шпичак:

Загалом з урахуванням останньої партії виготовленої тушонки, сировина для якої була надана Звенигородською районною військовою адміністрацією, станом на 13.05.2022 є 17182 банок тушкованої продукції, з яких:

• 6 346 б. – тушонка для ЗСУ  (недоторканний резерв);
  • тушонка (літрові банки) – 638 б.
  • паштети – 241 б.
  • каші консервовані – 114 б.
  • каші консервовані 68 б.
  • квасоля консервована – 14 б.
  • 9 761 б. – залишок.
  • Видано:

Володимиру Якименку  – 240 б. (120 шт. тушонки і 120 каші), Олексію Маловацькому (для однієї з військових частин) – 414 шт. тушонки і 508 шт. каш, Олегу Волощуку (200 б. тушонки і 132 б. каш) і Ростиславу Пироженку (50 шт.тушонки).

• Задоволено звернення Олексія Маловацького щодо закупівлі сала для Збройних Сил України: вирішено закупити у СФГ «Агра» 500 кг сала за ціною 30 грн./кг та залишити в даному підприємстві на зберіганні, за отриманим сигналом про потребу в відправленні сало буде відправлене до місця призначення.

Наприкінці засідання міський голова Василь Сідько висловив пропозицію щодо заслуховування інформації голови Спілки сільськогосподарських товаровиробників Тальнівського району Руслана Лисенка про  допомогу Збройним силам України та висвітлення даної інформації у засобах масової інформації.