Відновилась робота закладів дошкільної освіти Тальнівської міської територіальної громади

Дата: 18.05.2022 18:10

Цього тижня відновилась робота закладів дошкільної освіти громади.

Окрім ЗДО «Берізка», що працював в умовах війни як черговий (з повним денним перебуванням), наразі свою роботу відновили міський ЗДО «Ромашка» і сільські ЗДО"Веселка" (с.Майданецьке) та ЗДО "Малятко" (с. Корсунка) Тальнівської міської ради.

Відкриття закладів дошкільної освіти відбуватиметься почергово, на початковому етапі з режимом роботи до обіду без організації харчування.

Відвідування дошкільних установ громади поточного тижня має показати готовність батьків до залучення дітей до очного виховного процесу.

Керівниками закладів дошкільної освіти громади організовані заходи із створення безпечних умов перебування вихованців: у  кожній дошкільній установі існує  найпростіше укриття.

Станом на 18.05.2022р. заклади дошкільної освіти відвідали:

• ЗДО «Берізка» - 32 вихованців;
  • ЗДО «Ромашка» - 31 вихованець;
  • ЗДО"Веселка" – 11 вихованців;
  • ЗДО "Малятко" - 6 вихованців.

За умови стабільного відвідування, визначивши потребу в продуктах харчування, на час дії воєнного стану буде організована робота закладів дошкільної освіти Тальнівської міської територіальної громади з повним режимним днем та безкоштовним харчуванням.

/Фото тематичне/