З Днем банківських працівників!

Дата: 20.05.2022 09:56

Шановні працівники банківських установ Тальнівської міської територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня банківського працівника!

Ваша сумлінна праця та надзвичайно високий професійний рівень сприяють розвитку економіки країни та працюють на забезпечення її фінансової стабільності. Впевнений, що завдяки вашому багаторічному досвіду, порядності та вмінню знаходити правильні і нестандартні рішення в непростих ситуаціях, ми витримаємо всі негаразди, які постали зараз перед українським суспільством.

З нагоди вашого професійного свята зичу вам міцного здоров’я, нескінченної життєвої енергії та успіхів у праці, затишку і благополуччя вашим родинам. Нехай ваша робота буде ясними променем, що освітлює життя кожного жителя нашої громади, кожного українця.

Людського вам щастя, миру, злагоди та втілення всіх ваших задумів і мрій!

міський голова

Василь Сідько.