Вшанували пам’ять великого Кобзаря

Дата: 07.03.2018 21:25

Тарас Шевченко для кожного свідомого українця - не просто народний поет, талановитий митець, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, великий патріот та один з найбільших революціонерів нашого народу. Адже, справді, майже кожна сторінка "Кобзаря" - це палкий заклик любити свій народ і край, пророчий осуд усякої неправди і неволі, рішучий осуд насильства, релігійного лицемірства  і соціальної несправедливості.

Напередодні Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 7 березня 2018 року, на знак пошани до великого борця за свободу та незалежність нашої держави заступник міського голови Віталій Марченко та працівники відділу земельних ресурсів Тальнівської міської ради Анатолій Сокирко та Станіслав Гончар здійснили покладання квітів до погруддя  Т.Г. Шевченку, розташованого в однойменному парку в центрі міста.