#Великебудівництво: у Тальнівському районі ремонтують 8 кілометрів дороги Н-16

Розпочалися роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-16 у Тальнівському районі. Поступово відновлюється дорожнє покриття між містами Умань та Черкаси на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

08:15 04.09.2020

Спалив суху траву - отримав штраф!

Сьогодні адміністративна комісія Виконавчого комітету Тальнівської міської ради прийняла рішення про накладення штрафу за фактом спалювання сухої трави громадянином Ч. – жителем Тального. Протокол на даного громадянина склали співробітники Тальнівського ВП ГУНП в Черкаській області та передали до Тальнівської міської ради. Штраф у розмірі 340 грн. вже сплачений даним громадянином та надійшов до бюджету Тальнівської міської ОТГ. Стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає і більшу відповідальність («порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»). Тому жителі Тальнівської міської ОТГ, будьте пильні, бо ваші неправомірні дії, що шкодять благоустрою громади, теж не залишаться без покарання.

17:01 03.09.2020

Для військово-патріотичного виховання учнів Тальнівського НВК «Загальноосвітня школа №1I-III ступенів №1-гімназія»!

Військовий бронежилет з метою військово-патріотичного виховання учнів Тальнівського НВК «Загальноосвітня школа №1I-III ступенів №1-гімназія» сьогодні був переданий представником громадської організації «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» Артемом Орищенком.

15:47 03.09.2020

Важливі події регіону – на офіційному Telegram-каналі очільника області

Про важливі події, зокрема щодо діяльності голови обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука та в цілому нашого регіону, маєте змогу дізнаватися з офіційного Telegram-каналу очільника області  – https://t.me/sergiychuk_sergey/

15:13 02.09.2020

День знань у Тальнівській ДМШ

Довгоочікуване чудове хвилююче свято з нагоди Дня знань 1 вересня відзначали учні, педагоги, батьки учнів Тальнівської дитячої музичної школи у великому демонстраційному залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля».

14:21 02.09.2020

Проведено освітянську серпневу конференцію

28 серпня 2020 року,  напередодні початку нового навчального року, для педагогічної спільноти Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади традиційно було проведено серпневу конференцію.

15:24 01.09.2020