І знову чорна звістка прийшла на Тальнівщину

️Завтра, 12 березня, відбудеться прощання із  Захисником України Юрієм Миколайовичем Міняйло(26.01.1971 р.н). Життя якого трагічно обірвалося 10.03.2024 року. За проханням рідних поховання відбудеться у селі Червоне.

15:48 11.03.2024

Шановні мешканці громади!

Гірким видався початок весни. Захищаючи рідну землю, незалежність і мирне життя України, трагічно загинув хоробрий воїн - наш земляк,  Галагус Юрій Миколайович.

15:10 11.03.2024

Свято весни в відділенні денного догляду  і реабілітації  дітей та осіб з інвалідністю

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, на якому вшановують жінку. Тож для прекрасної половини Тальнівського відділення денного догляду і реабілітації  дітей та осіб  з інвалідністю був проведений святковий захід.

12:17 11.03.2024

Змагання з черліденгу

08.03.2024 в спортивному залі Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія» відбулися змагання з черліденгу серед дівчат згідно проекту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» ІІ територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та урочисте закриття змагань.

12:15 11.03.2024

9 березня в Україні відзначають день народження нашого славетного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки прибуває джерело людської шани та поваги до нього.

08:56 09.03.2024

Любі жінки !!!

Щиро вітаємо Вас зі святом весни, зі святом жіночності та кохання – 8 Березня !

12:56 08.03.2024