Дата: від до Скинути

Роботи з благоустрою та наведення чистоти в населених пунктах нашої громади активно тривають.

Команди відділу благоустрою займаються впорядкуванням територій у таких населених пунктах громади, як Зеленьків, Криві Коліна та Соколівочка. Вони продовжують працювати: прибирають, косять, вивозять сміття тощо.

15:11 24.04.2024

З початку поточного року в Черкаській області зареєстровано три випадки  ботулізму.

Звертаємо увагу громадян, що ботулізм є важким захворюванням, яке може привести до тяжких наслідків аж до летального результату. Збудником ботулізму є анаеробна бактерія, яка в умовах відсутності кисню виробляє небезпечний токсин – ботулотоксин (входить до числа найбільш смертельних отрут), вражає нервову систему, що може привести до паралічу дихальних м’язів.

12:22 24.04.2024

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

16:29 23.04.2024