A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Привітання

Привітання до Дня місцевого самоврядування

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, членам виконавчого комітету, службовцям органів місцевого самоврядування та, звичайно, активним громадянам, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято стосується кожного, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення. Тому в цей день я, як міський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою. Сердечно бажаю кожній родині, кожному жителю міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє додають сили і наснаги! З нагоди свята бажаю миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громади.

08:09 07.12.2018

Привітання до Міжнародного дня волонтера

Шановні учасники волонтерського руху! Сердечно вітаю Вас із Міжнародним днем волонтера, який у теперішній час військових дій на Сході України набув великої значимості.  Сердечно дякую всім волонтерам за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Ви – люди різного віку, статі і віросповідання – завжди знаходитесь на передньому плані волонтерських місій. Ваші благородні наміри, добровільна праця і посильна матеріальна підтримка запалює вогнем надії душі тих, хто потребує допомоги.  Висловлюю Вам, шановні волонтери, велику вдячність за активну громадську позицію та волонтерську роботу. Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, міцного здоров’я, будьте щасливі та наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

09:20 05.12.2018

Привітання до Дня Гідності та Свободи

Шановні мешканці громади! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – цей знаменний і величний день, про який кожен з гордістю може говорити про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

08:25 21.11.2018

Привітання до Дня працівника сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства! Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя. Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави й запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Зичу міцного здоров’я, щедрих врожаїв, позитивного настрою, і нехай втілюються у життя всі плани на благо розквіту рідної країни. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

12:44 19.11.2018

Привітання до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Сердечно вітаю Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними та несхожими на інших. Завдяки Вам ми всі маємо чудову нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості. Дозвольте подякувати Вам за невтомну та натхненну працю, якою ви збагачуєте духовну скарбницю нашого народу, примножуєте славу громади, щодня самовіддано та з творчим запалом плекаєте самобутню культуру рідного краю. Адже саме завдяки відданим митцям своїй справі, українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужні натиски багатьох агресорів, зайняла гідне місце серед світових культур. Щиро вдячний всім працівникам сфери культури за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Тому бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Один з філософів сказав, що без традиції – нема культури, а без культури – нема нації. Тож я мрію і хочу, щоб наші діти, внуки і правнуки гордилися тим, що у них є Україна, у них є рідна мова, їхня пісня, культура, звичаї, обряди та традиції.

10:53 09.11.2018

Привітання до Дня працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери! Традиційно у першу неділю листопада ми відзначаємо професійне свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – День працівника соціальної сфери. У професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта та щирість. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Низький Вам уклін за милосердя, відданість обраній справі, доброту, терпіння і любов до тих людей, які найбільше потребують Вашої опіки, захисту та підтримки. Нехай сторицею повертається до Вас добро, щирість та милосердя, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і злагода. Тож нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту та подальших професійних досягнень. З повагою, міський голова Олексій Юрченко

10:48 09.11.2018

Привітання до Дня людей похилого віку

Від усієї душі вітаю Вас з Днем людей похилого віку! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.  1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.  На схилі років, що приховувати, і здоров'я слабшає, і побутові негаразди тиснуть сильніше, тому дбайливе, уважне ставлення до літніх людей, які пройшли довгу і важку дорогу життя, має бути одним з основних державних пріоритетів. Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави. Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, здоров’я, оптимізму і благополуччя!   З повагою, міський голова Олексій Юрченко

10:45 09.11.2018

Привітання до Дня захисника України

Від щирого серця вітаю із Днем захисника України!  Це загальнодержавне свято мужності й відданості своїй Батьківщині, завжди нагадує нам про тих, хто присвятив своє життя нелегкій службі, хто захищав рідну землю. День захисника України пройшов крізь віки та уособлює в собі військову доблесть, героїзм, мужність наших захисників, які і сьогодні стоять на сторожі нашого спокою. Це свято для тих, хто в будь-який момент готовий полишити тепло власних домівок та стати на захист найголовнішого – своєї сім’ї та Батьківщини.  Я впевнений, що молоде покоління військовослужбовців, котрі народились і змужніли в незалежній країні, буде гідним продовжувачем кращих традицій своїх славних предків. Низький уклін Захисникам Батьківщини, котрі сьогодні несуть нелегку військову службу, виявляють мужність, стійкість, витримку захищаючи незалежність нашої держави. Ми всі віримо, що Ваш патріотичний дух, Ваша незламна воля до перемоги здолають будь-які перешкоди та принесуть нашій країні довгоочікуваний мир. Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра, козацького здоров`я, щастя, добробуту, наснаги у відродженні кращих національних традицій та наснаги на успішні починання на користь держави. Від усього серця бажаю всім ветеранам, військовослужбовцям, всім колишнім, нинішнім і майбутнім захисникам та їхнім сім'ям миру, здоров'я, добробуту, злагоди і щастя. У цей день ми також схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів та віримо, що їх подвиг недаремний та закарбований у пам’яті нащадків! Вічна їм слава! Слава Україні! Слава її Героям-Захисникам!

10:29 09.11.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора