A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про  внесення  змін до рішення  міської  ради від 03.11.2017 №14/8-9 

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 15 серпня 2018  року                                                                                     № 162

 

 

Про  внесення  змін до рішення 

міської  ради від 03.11.2017 №14/8-9 

 

Керуючись ст.52   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання  начальника Служби надання соціальних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету, врахувавши рішення постійної комісії з  питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (протокол  від 09.08.2018 року), виконком міської ради

в и р і ш и в : 

  1. Взяти  до відома інформацію  начальника Служби надання соціальних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Шевцової Л.П.  
  2.   Перерозподілити кошти, передбачені Програмою соціального захисту населення Тальнівської ОТГ на 2018-2020 роки для проведення заходів до Дня родини в сумі 5500 грн., використавши їх для забезпечення участі родин загиблих учасників АТО у заході, присвяченому вшануванню пам’яті загиблих учасників АТО (м. Київ).
  3. Винести на розгляд  сесії Тальнівської міської ради питання внесення змін до рішення міської ради від 03.11.2017 №14/8-9 «Про затвердження Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».
  4. Відповідальність за виконання рішення покласти на фінансове управління Тальнівської міської ради (начальник Шевченко Ю.В.) та Службу надання соціальних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету ( начальник Шевцова Л.П.).
  5. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на в. о. керуючого справами виконавчого комітету Белінську А.П. 

 

 

В. о. міського голови                                                                                    А.П. Белінська

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора