A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про дозвіл на видалення зелених  насаджень по вулиці Самойлова

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від  13 липня  2018                                                                          № 126

 

 

           Про дозвіл на видалення зелених

           насаджень

 

 

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»  та відповідно Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному, затвердженого рішенням виконкому від 20.11.2015 № 181 – розглянули висновки комісії по обстеженню зелених насаджень на території міста та за її межами, з метою забезпечення охорони майна, життя, здоров’я громадян, врахувавши звернення завідувача ДНЗ № 7 «Струмочок»  Бузівської Валентини Іванівни від 12.06.2018 № 943/-01-09,  виконком міської ради

 

                                                  в и р і ш и в :

 

1. Надати дозвіл завідувачу ДНЗ № 7 «Струмочок» Бузівській Валентині Іванівні на видалення зеленого насадження, що знаходиться за адресою м. Тальне, вул. Самойлова, 2 та затвердити Акт обстеження від 25.06.2018 №12 (додається).

2.  Взяти до відому, що стан зеленого насадження вказаного в Акті від 25.06.2018 № 12 по вул. Самойлова, 2 на момент огляду незадовільний, дерево уражене омелою та несе собою потенційну небезпеку для життя громадян та дітей в ДНЗ.

3.  Контроль за виконанням рішенням покласти на заступника міського голови Марченка В. М.  та на начальника відділу житлово – комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури,  комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

 

 

 Міський голова                                                                                О. В. Юрченко

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора