A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про дозвіл на видалення зелених насаджень

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

Від 18 червня 2018                                                                                        № 118

 

 

           Про дозвіл на видалення зелених

           насаджень

 

 

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»  відповідно Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному, затвердженого рішенням виконкому Тальнівської міської ради від 20.11.2015 № 18, врахувавши звернення Прилуцького В. І. від 04.06.2018 № 262/П-01-09, виконком міської ради

 

                                                  в и р і ш и в :

 

1. Надати дозвіл на видалення зеленого насадження голові ОСББ «Нюанс» Прилуцькому В. І. та затвердити акт обстеження від 13. 06.18 № 11 (додається).

2.  Взяти до відому, що стан зеленого насадження вказаного в акті  від 13.06.2018 № 11 по вул. Перемоги, 1  – на момент огляду незадовільний, дерево уражене омелою та несе собою потенційну небезпеку для життя громадян та знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в користуванні на умовах оренди ОСББ «Нюанс».

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В. М. та на начальника відділу житлово – комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури,  комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

 

 

 

 Міський голова                                                                                О. В. Юрченко

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора