Про дозвіл на видалення зелених насаджень

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Від 18 червня 2018                                                                                        № 118

Про дозвіл на видалення зелених

насаджень

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»  відповідно Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному, затвердженого рішенням виконкому Тальнівської міської ради від 20.11.2015 № 18, врахувавши звернення Прилуцького В. І. від 04.06.2018 № 262/П-01-09, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Надати дозвіл на видалення зеленого насадження голові ОСББ «Нюанс» Прилуцькому В. І. та затвердити акт обстеження від 13. 06.18 № 11 (додається).

2.  Взяти до відому, що стан зеленого насадження вказаного в акті  від 13.06.2018 № 11 по вул. Перемоги, 1  – на момент огляду незадовільний, дерево уражене омелою та несе собою потенційну небезпеку для життя громадян та знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в користуванні на умовах оренди ОСББ «Нюанс».

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В. М. та на начальника відділу житлово – комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури,  комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

Міський голова                                                                                О. В. Юрченко