A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про дозвіл на видалення зелених насаджень по вулиці Перемоги

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від  13 липня  2018                                                                          № 125

 

 

           Про дозвіл на видалення зелених

           насаджень

 

 

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»  та відповідно Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному, затвердженого рішенням виконкому від 20.11.2015 № 181 – розглянули висновки комісії по обстеженню зелених насаджень на території міста та за її межами, з метою забезпечення охорони майна, життя, здоров’я громадян, врахувавши звернення Тульчинського Сергія Борисовича від 03.04.2018 № 550/01-09,  виконком міської ради

 

                                                  в и р і ш и в :

 

1. Надати дозвіл Тульчинському Сергію Борисовичу на видалення зелених насаджень, що знаходиться за адресою м. Тальне, вул. Перемоги, 4та  затвердити Акт обстеження від 25.06.2018 №13 (додається).

2.  Взяти до відому, що стан зелених насаджень вказаних в Акті від 25.06.2018 № 13 по вул. Перемоги, 4 на момент огляду незадовільний, дерева сухі на 60 % та несуть собою потенційну небезпеку для життя громадян та відвідувачів супермаркету «Дружба» та піцерії «Вікторії».

3.  Контроль за виконанням рішенням покласти на заступника міського голови Марченка В. М.  та на начальника відділу житлово – комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури,  комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

 

 

 Міський голова                                                                                О. В. Юрченко

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора