Про дозвіл на видалення зелених насаджень голові ОСББ Ганженко Л.М. за адресою м. Тальне,  вул. Свободи, 167/13.

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Від 15 серпня 2018 року                                                                                 № 149

Про дозвіл на видалення зелених

насаджень голові ОСББ

Ганженко Л.М. за адресою

м. Тальне,  вул. Свободи, 167/13.

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»  та відповідно Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному, затвердженого рішенням виконкому від 20.11.2015 № 181«Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному»,    розглянувши висновки комісії по обстеженню зелених насаджень на території міста та за її межами, врахувавши звернення Ганженко Любові Миколаївни від 02.07.2018 № 330/Г-01-09, з метою забезпечення охорони майна, життя, здоров’я громадян,  виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Надати дозвіл голові ОСББ Ганженко Любові Миколаївні на видалення зелених насаджень, що знаходяться за адресою: м. Тальне, вул. Свободи, 167/13 та затвердити Акт обстеження від 12.07.2018 №14 (додається).

2.  Взяти до відома, що стан зелених насаджень вказаних в Акті від 12.07.2018 № 14 по вул. Свободи, 167/13 на момент огляду незадовільний, дерева досягли вікової межі, уражені омелою та несуть собою потенційну небезпеку для життя громадян та дітей.

3.  Контроль за виконанням рішенням на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

В. о. міського голови                                                                           А.П. Белінська

до рішення виконкому

від  15.08.2018 № 149

АКТ    № 14

обстеження зелених насаджень, що підлягають

видаленню

м.Тальне                                                                                 " 12 " липня   2018р.

Комісія призначена рішенням виконавчого комітету Тальнівської міської ради № 80 від 20.04.2018 року «Про комісію по обстеженню зелених насаджень,що підлягають знесенню на території міста»  в складі:

голови комісії: Главацька Фатіма Тахірівна - спеціаліст з питань  благоустрою та охорони навколишнього природного середовища відділу житлово-комунального господарства;

Членів комісії:

Сокирко А. В. – спеціаліст І категорії, землевпорядник;

Міщенко В. В. – депутат міської ради;

Оглянули зелені насадження за адресою: м. Тальне, вул. Свободи, 167/13, за зверненням голови ОСББ Ганженко Любові Миколаївни від 02.07.2018  № 330/Г-01-09 .

Зелені насадження, що підлягають видаленню:

Вид зелених насаджень

Вік

Діаметр стовбура на висоті 1,3м

Кількість

зелених насаджень

Якісний стан зелених насаджень

(хороший, задовільний, незадовільний)

Підлягають зрізуванню

Підлягають пересаджуванню

1.

2.

3.

4.

Верба

Слива

Шовкун

одне

незадовільний

так

Разом підлягає видаленню 4(чотири) дерева.

Висновок комісії: Стан зелених насаджень на момент огляду незадовільний,  верби досягли вікової межі, уражені омелою та несуть собою потенційну небезпеку для життя громадян та дітей, відповідно до п.8 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затверджених Постановою КМУ від 01.08.2006р №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах». Слива суха і несе собою потенційну небезпеку, шовкун також перебуває в незадовільному стані, тому комісія погоджує видалення даних дерев. Ділова деревина відсутня. Стовбур та сухі гілки пропонуємо розпиляти на дрова та перевезти до КП «Ритуал».

Главацька Ф.Т.

Сокирко А.В.

Міщенко В.В.

В. о. міського голови                                                                           А.П. Белінська