Про дозвіл на видалення зеленого насадження директору Тальнівського ПрАТ АТП 17137 Накопюку В. І. (м. Тальне, вул. Соборна, 115)

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Від 15 серпня 2018 року                                                                                 № 147

Про дозвіл на видалення зеленого

насадження директору Тальнівського ПрАТ АТП 17137

Накопюку В. І.

(м. Тальне, вул. Соборна, 115)

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»  та відповідно Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному, затвердженого рішенням виконкому від 20.11.2015 № 181 « Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному»,  розглянувши висновки комісії по обстеженню зелених насаджень на території міста та за її межами та врахувавши звернення директора Тальнівського ПрАТ АТП Накопюка В.І. від 19.06.2018 № 985/01-09, з метою забезпечення охорони майна, життя, здоров’я громадян, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Надати дозвіл директору Тальнівського ПрАТ АТП Накопюку В.І. на видалення зеленого насадження, що знаходиться за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 115 та затвердити Акт обстеження від 12.07.2018 № 16 (додається).

2. Взяти до відома, що стан зеленого насадження вказаного в Акті від 12.07.2018 № 16 по вул. Соборній, 115 на момент огляду незадовільний, дерево досягло вікової межі та несе собою потенційну небезпеку для життя громадян та дітей.

3.  Контроль за виконанням рішенням на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

В. о. міського голови                                                                           А.П. Белінська

до рішення виконкому

від  15.08.2018 № 147

АКТ   № 16

обстеження зелених насаджень, що підлягають

видаленню

м. Тальне                                                                             " 12 "   липня   2018р.

Комісія призначена рішенням виконавчого комітету Тальнівської міської ради № 80 від 20.04.2018 року «Про комісію по обстеженню зелених насаджень,що підлягають знесенню на території міста»  в складі:

голови комісії: Главацька Фатіма Тахірівна - спеціаліст з питань  благоустрою та охорони навколишнього природного середовища відділу житлово-комунального господарства;

Членів комісії:

Сокирко А. В. – спеціаліст І категорії, землевпорядник;

Міщенко В. В. – депутат міської ради;

Оглянули зелені насадження за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 115, за зверненням директора Тальнівського ПрАТ АТП Накопюка В. І. від 19.06.2018  № 985/-01-09 .

Зелені насадження, що підлягають видаленню:

Вид зелених насаджень

Вік

Діаметр стовбура на висоті 1,3м

Кількість

зелених насаджень

Якісний стан зелених насаджень

(хороший, задовільний, незадовільний)

Підлягають зрізуванню

Підлягають пересаджуванню

1.

Тополя

одне

незадовільний

так

Разом підлягає видаленню 1(одне) дерево.

Висновок комісії: Стан зеленого насадження на момент огляду незадовільний, тополя досягла вікової межі, несе собою потенційну небезпеку для життя громадян та дітей, а також знаходиться  в зоні повітряних ліній електропередач відповідно до п.2 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затверджених постановою КМУ від 01.08.2006р. № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», а також відповідно до п.8 даного Порядку дерево руйнує підмурок будівлі, тому комісія погоджує видалення даного дерева. Тополя розташована на землях комунальної власності, ділова деревина відсутня. Дерево пропонуємо розпиляти на дрова та перевезти  до КП «Ритуал».

Главацька Ф.Т.

Сокирко А.В.