Про дозвіл на видалення зеленого насадження керівнику КП «Наш Дім» Тальнівської міської ради Щербатюку А.В. (м. Тальне, вул. Соборна, 38).

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Від 15 серпня  2018 року                                                                                № 148

Про дозвіл на видалення зеленого

насадження керівнику КП «Наш Дім» Тальнівської міської ради Щербатюку А.В.

(м. Тальне, вул. Соборна, 38).

Керуючись ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»  та відповідно Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному, затвердженого рішенням виконкому від 20.11.2015 № 181 « Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень у м. Тальному»,  розглянувши висновки комісії по обстеженню зелених насаджень на території міста та за її межами, з метою забезпечення охорони майна, життя, здоров’я громадян, врахувавши звернення керівника КП «Наш Дім» Щербатюка А.В. від 03.07.2018 №193/01-09, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Надати дозвіл керівнику КП «Наш Дім» Тальнівської міської ради Щербатюку А.В. на видалення зеленого насадження, що знаходиться за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 38 та затвердити Акт обстеження від 12.07.2018 № 15 (додається).

2.  Взяти до відома, що стан зеленого насадження вказаного в Акті від 12.07.2018 № 15 по вул. Соборній, 38 на момент огляду незадовільний, дерево несе собою потенційну небезпеку для життя громадян та дітей.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Макеєнко Л. М.

В. о. міського голови                                                                           А.П. Белінська

до рішення виконкому

від  15.08.2018 № 148

АКТ     № 15

обстеження зелених насаджень, що підлягають

видаленню

м.Тальне                                                                                  " 12 " липня  2018р.

Комісія призначена рішенням виконавчого комітету Тальнівської міської ради № 80 від 20.04.2018 року «Про комісію по обстеженню зелених насаджень,що підлягають знесенню на території міста»  в складі:

голови комісії: Главацька Фатіма Тахірівна - спеціаліст з питань  благоустрою та охорони навколишнього природного середовища відділу житлово-комунального господарства;

Членів комісії:

Сокирко А. В. – спеціаліст І категорії, землевпорядник;

Міщенко В. В. – депутат міської ради;

Оглянули зелені насадження за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 38, за зверненням керівника КП « Наш Дім» від 03.07.2018  № 193-01-09 .

Зелені насадження, що підлягають видаленню:

Вид зелених насаджень

Вік

Діаметр стовбура на висоті 1,3м

Кількість

зелених насаджень

Якісний стан зелених насаджень

(хороший, задовільний, незадовільний)

Підлягають зрізуванню

Підлягають пересаджуванню

1.

Горіх

одне

незадовільний

так

Разом підлягає видаленню 1(одне) дерево.

Висновок комісії: Стан зеленого насадження на момент огляду незадовільний, горіх створює загрозу руйнації будинку, несе собою потенційну небезпеку для життя громадян та дітей, відповідно до п.8 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затверджених Постановою КМУ від 01.08.2006р №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах». Ділова деревина відсутня. Стовбур та сухі гілки пропонуємо розпиляти на дрова та перевезти до КП «Ритуал».

Главацька Ф.Т.

Сокирко А.В.