A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про функціонування 2 класу Тальнівської загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 2 на базі дошкільного навчальногозакладу № 1 «Ромашка»

ТАЛЬНІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  31.07.2018                                                                                       № 24/8-5

 

Про функціонування 2 класу

Тальнівської загальноосвітньої

школи I-IIIступенів № 2 на базі

дошкільного навчальногозакладу

№ 1 «Ромашка»

 

 Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 14, 61 Закону України «Про освіту», статтею 37 Законів України «Про дошкільну освіту» та «Про загальну середню освіту», у зв’язку з виробничою необхідністю, із урахуванням соціально-економічних потреб та з метою забезпечення оптимальних умов для учнів 2-Б класу загальноосвітнього навчального закладу, роботи Тальнівської загальноосвітньої школиI-III ступенів № 2 без введення другої зміни навчання для учнів 4 класів, на підставі клопотання директора Тальнівської загальноосвітньої школиI-III ступенів № 2 від 31.05.2018 р. № 183, керуючись статтями 14, 61 Закону України «Про освіту», статтею 37 Законів України «Про дошкільну освіту» та «Про загальну середню освіту», статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тальнівська міська рада

в и р і ш и л а:

 

 1.Дозволити перебувати учням 2-Б класуТальнівської загальноосвітньої школиI-III ступенів № 2 на базі дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка» упродовж 2018-2019 навчального року.

 2. Профінансувати посаду помічника вихователя (з педагогічною освітою) на 0,6 ставки тимчасово з 01.09.2018 року по 31.05.2019 року у межах фонду оплати праці на відповідний період.

3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Коломинську Т.Б. та на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту, молоді, сім’ї та соціального захисту населення (голова комісії Солошенко Т.В.) та з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Михальченко А.В.).

 

 

Міський голова                                                                          О.В. Юрченко 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора