A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про надання в оренду комунального нерухомого майна ТОВ «Тальнівський щебзавод», КПВАПП «Облархбюро» ПП «Тальнівчанка», ФОП Медведєвій Л.А. та Черкаському обласному військовому комісаріату

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 16 лютого 2018                                                                                  № 29

 

 

Про надання в оренду комунального нерухомого майна

ТОВ «Тальнівський щебзавод», КПВАПП «Облархбюро»

ПП «Тальнівчанка»,  ФОП Медведєвій Л.А. та Черкаському

обласному військовому комісаріату

             

Керуючись ст. 29 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діючи в межах Положення про оренду комунального майна Тальнівської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 31.05.2011 № 9/6-2(2), розглянувши подані заяви та матеріали щодо  переоформлення договору оренди частини приміщення, беручи до уваги факт стабільного внесення плати за оренду займаного приміщення, виконком  міської ради

в и р і ш и в:

 

1. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 3 роки договір оренди з ТОВ «Тальнівський щебзавод» на  нежитлове приміщення по вул. Кар’єрній, 16, загальною площею 54,6 кв.м, під гуртожиток із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 366,29 гривні за згодою сторін.

 

2. Поновити з 01.01.2018 року терміном на 1 рік договір оренди з Тальнівською виробничою групою КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради на нежитлове приміщення по вул. Соборна, 30 б, загальною площею 20,5 кв.м. для розміщення в ньому ТВГ КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 750,33  гривні за згодою сторін.

 

3. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 5 років термін дії договору оренди з ПП «Тальнівчанка» на частину нежитлового приміщення по вул. Соборній, 40, площею 58,0 кв.м для здійснення підприємницької діяльності по наданню побутових послуг з ремонту одягу із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 1352,67 гривень за згодою сторін.

 

4. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 1 рік термін дії договору оренди з ФОП Медведєвою Лесею Анатоліївною на приміщення по вул. Гагаріна, 50-а, площею 14,20 кв.м для здійснення роздрібної торгівлі ветеринарними медикаментами і препаратами із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі  511,07  гривень за згодою сторін.

 

5. Поновити з 16.10.2017 року терміном на 1 рік договір оренди з Черкаським обласним військовим комісаріатом на  частину нерухомого майна по вул. Замковій, 79, загальною площею 582,6 кв.м. в тому числі:

- частина адмінприміщення площею 474,4 кв.м.;

- склад площею 58,91 кв.м.;

- гараж площею 49,29 кв.м.

із встановленням річної орендної плати за нерухоме майно в розмірі 1(одна) гривня на підставі Методики розрахунку плати за оренду комунального майна, затвердженої рішенням сесії міської ради від 31.05.2011 №9/6-2(2) та забезпеченням відшкодування витрат на утримання приміщення в межах понесених витрат згідно виставлених рахунків (водо- та газопостачання).

 

6. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та виконавчого комітету підготувати необхідні документи для понолення чи продовження термінів дії договорів оренди приміщень згідно п.1 – 5 даного рішення.

 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та виконавчого комітету.

 

 

Міський голова                                                                                      О.В. Юрченко

 

Рішення

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора