Про надання в оренду комунального нерухомого майна ТОВ «Тальнівський щебзавод», КПВАПП «Облархбюро» ПП «Тальнівчанка», ФОП Медведєвій Л.А. та Черкаському обласному військовому комісаріату

Від 16 лютого 2018                                                                                  № 29

Про надання в оренду комунального нерухомого майна

ТОВ «Тальнівський щебзавод», КПВАПП «Облархбюро»

ПП «Тальнівчанка»,  ФОП Медведєвій Л.А. та Черкаському

обласному військовому комісаріату

Керуючись ст. 29 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діючи в межах Положення про оренду комунального майна Тальнівської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 31.05.2011 № 9/6-2(2), розглянувши подані заяви та матеріали щодо  переоформлення договору оренди частини приміщення, беручи до уваги факт стабільного внесення плати за оренду займаного приміщення, виконком  міської ради

в и р і ш и в:

1. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 3 роки договір оренди з ТОВ «Тальнівський щебзавод» на  нежитлове приміщення по вул. Кар’єрній, 16, загальною площею 54,6 кв.м, під гуртожиток із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 366,29 гривні за згодою сторін.

2. Поновити з 01.01.2018 року терміном на 1 рік договір оренди з Тальнівською виробничою групою КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради на нежитлове приміщення по вул. Соборна, 30 б, загальною площею 20,5 кв.м. для розміщення в ньому ТВГ КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 750,33  гривні за згодою сторін.

3. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 5 років термін дії договору оренди з ПП «Тальнівчанка» на частину нежитлового приміщення по вул. Соборній, 40, площею 58,0 кв.м для здійснення підприємницької діяльності по наданню побутових послуг з ремонту одягу із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі 1352,67 гривень за згодою сторін.

4. Поновити з 01.02.2018 року терміном на 1 рік термін дії договору оренди з ФОП Медведєвою Лесею Анатоліївною на приміщення по вул. Гагаріна, 50-а, площею 14,20 кв.м для здійснення роздрібної торгівлі ветеринарними медикаментами і препаратами із встановленням місячної орендної плати за оренду нерухомого майна в розмірі  511,07  гривень за згодою сторін.

5. Поновити з 16.10.2017 року терміном на 1 рік договір оренди з Черкаським обласним військовим комісаріатом на  частину нерухомого майна по вул. Замковій, 79, загальною площею 582,6 кв.м. в тому числі:

- частина адмінприміщення площею 474,4 кв.м.;

- склад площею 58,91 кв.м.;

- гараж площею 49,29 кв.м.

із встановленням річної орендної плати за нерухоме майно в розмірі 1(одна) гривня на підставі Методики розрахунку плати за оренду комунального майна, затвердженої рішенням сесії міської ради від 31.05.2011 №9/6-2(2) та забезпеченням відшкодування витрат на утримання приміщення в межах понесених витрат згідно виставлених рахунків (водо- та газопостачання).

6. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та виконавчого комітету підготувати необхідні документи для понолення чи продовження термінів дії договорів оренди приміщень згідно п.1 – 5 даного рішення.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                      О.В. Юрченко