Про погодження тарифів на послуги водопостачання, що надаються ТОВ «Тальнівський щебзавод»

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ БЛАСТІ

Від 15 серпня 2018 року                                                                                 № 154

Про погодження тарифів на послуги

водопостачання,

що надаються ТОВ «Тальнівський щебзавод»

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», вимогами Постанови КМУ від 01.06.2014р.  № 532 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного  підходу  до формування  тарифів на житлово-комунальні послуги», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України  щодо процедури  встановлення  тарифів на житлово-комунальні послуги» від 22.12.2011 р.№ 4231-VI, розглянувши звернення  директора ТОВ  «Тальнівський щебзавод» від 02.07.2018  № 1031/01-13 про погодження тарифів на послуги водопостачання, з 01.09.2018р., виконком міської  ради

в и р і ш и в:

1. Погодити з 01.09.2018 року тарифи на послуги  водопостачання, що надаються ТОВ «Тальнівський щебзавод», по категоріях споживачів із 100 % відшкодуванням економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво,  згідно додатку.

2. Відповідно до абзацу  5 пункту 2 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законів України  щодо процедури встановлення  тарифів на житлово-комунальні послуги» № 4231-VI від 22.12.2011 року зобов’язати  ТОВ «Тальнівський щебзавод»  не менше ніж за 15 днів до введення  їх в дію повідомити  про це споживачів з посиланням на  дане рішення.

3. Вважати таким, що втратило силу рішення виконкому № 254 від 20.11.2014 року «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання, що надаються ТОВ «Тальнівський щебзавод».

4. З метою набрання чинності тарифів, встановлених згідно п. 1 даного рішення, оприлюднити їх у засобах масової інформації.

5. Рекомендувати директору ТОВ «Тальнівський щебзавод» В.А.Орлову до набрання чинності тарифів організувати та провести роз’яснювальну роботу серед населення міста, яке отримує послуги з водопостачання від даного підприємства, щодо зміни вартості послуг із зазначенням причин та надання відповідних обґрунтувань.

В. о. міського голови                                                                           А.П. Белінська

до рішення виконкому

від 15.08.2018 року № 154

ТАРИФИ

на послуги з водопостачання по категоріях споживачів,

що надаються ТОВ «Тальнівський щебзавод»,

які вводяться в дію з 01.09.2018 року :

• 16,00 грн./1м3 води, з ПДВ для населення;
  • 19,00 грн./ 1м3 води, з ПДВ для інших споживачів;