Про погодження встановлення індивідуального опалювального котла у квартирі гр. Плахотник Л.В. та гр. Мельник Г.П.

Від  13.07.2018                                                                                              № 131

Про погодження встановлення

індивідуального опалювального

котла у квартирі гр. Плахотник Л.В.

та гр. Мельник Г.П.

Керуючись п. п. 1 п. а) ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та розпорядженням Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства за № 4/2-390 від 23.04.2003р. щодо влаштування індивідуального опалення в квартирах багатоквартирних житлових будинків,розглянувши заяву громадян та подані матеріали, виконком Тальнівської міської ради

в и р і ш и в :

1.Погодити гр. Плахотник Людмилі Володимирівні (вул. Самойлова) та гр. Мельник Галині Прокопівні (вул. Замкова)   встановлення індивідуального опалювального котла у квартирі окремої секції багатоквартирного будинку, врахувавши, що дана квартира від’єднана від центральної системи опалення,  при умові:

1.1. виготовлення проектно-кошторисної документації, погодження і експертизи проектної документації в установленому порядку з врахуванням висновків робочого проекту „Коригування схеми газопостачання м. Тальне № 50-2001”, що стверджує критичність стану газопостачання у місті, та після проведення відповідних гідравлічних розрахунків на можливість такого підключення.

2. УЕГГ здійснювати підключення індивідуального опалення в квартирах багатоповерхових будинків у відповідності до чинного законодавства та з дотриманням вимог нормативних документів та технічних умов.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В.М. та начальника відділу  житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради Макеєнко Л.М.

Міський голова                                                                            О.В.Юрченко