Про продовження дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами гр. Петруку В.А.

Від 16 лютого 2018                                                                                  № 27

Про  продовження дозволу на

розміщення об’єкту зовнішньої

реклами гр. Петруку В.А.

Керуючись п. 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067  «Про затвердження Типових правил розміщення реклами», відповідно рішення сесії Тальнівської міської ради від 20.05.2010 № 44/5-5(14) «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Тальне» із змінами, внесеними рішенням сесії Тальнівської міської ради від 02.10.2015 № 69/6-3(10) «Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 44/5-5(14) від 20.05.2010 року «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Тальне» та рішенням виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 17.02.2011 № 45 «Про Порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцями (для розміщення рекламних засобів та встановлення пріоритету на їх розміщення), які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Тальне, або  повноваження щодо розпорядження якими здійснюють органи місцевого самоврядування м.Тальне», розглянувши заяву гр. Петрука В.А. від 26.01.2018 №280/01-09, виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Продовжити термін дії дозволу гр. Петруку Володимиру Андрійовичу на розміщення зовнішньої реклами рекламного засобу розміром 6 м х 3 м, розташованого у м. Тальне на розі вулиць Соборна та Скворцова терміном на 10 років.

2. Взяти до відома, що:

- площа рекламного засобу складає – 8,4 кв. м.;

- тариф за тимчасове користування місцем рекламного засобу становить 40 грн.;

- коригуючий коефіцієнт рекламного засобу становить 1,75 (згідно додатку № 1 до рішення виконкому Тальнівської міської ради від 17.02.2011  № 45).

3. Заключити договір з Петруком В.А. про надання права користування місцем розміщення зовнішньої реклами терміном на 10 років із зазначенням, що плата за місце розташування рекламних засобів вноситься щорічно до кінця місяця, в якому закінчується річний термін дозволів на розміщення рекламних засобів.

4. Вважати таким, що втратив силу договір на тимчасове користуванням місцем розміщення зовнішньої реклами (пріоритет) від 27.01.2018 року.

5. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету:

1) надіслати у десятиденний термін у Тальнівське відділення Звенигородької ОДПІ інформацію про дозволи на розміщення зовнішньої реклами згідно п.1 даного рішення;

2) підготувати необхідні документи для надання дозволу гр. Петруку В.А. на розміщення зовнішньої реклами.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В. М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                      О.В. Юрченко