A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська міська об'єднана територіальна громада
Черкаська область, Тальнівський район

Про продовження дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами гр. Петруку В.А.

ТАЛЬНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 16 лютого 2018                                                                                  № 27

 

 

 

Про  продовження дозволу на

розміщення об’єкту зовнішньої

реклами гр. Петруку В.А.

 

 

Керуючись п. 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067  «Про затвердження Типових правил розміщення реклами», відповідно рішення сесії Тальнівської міської ради від 20.05.2010 № 44/5-5(14) «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Тальне» із змінами, внесеними рішенням сесії Тальнівської міської ради від 02.10.2015 № 69/6-3(10) «Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 44/5-5(14) від 20.05.2010 року «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Тальне» та рішенням виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 17.02.2011 № 45 «Про Порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцями (для розміщення рекламних засобів та встановлення пріоритету на їх розміщення), які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Тальне, або  повноваження щодо розпорядження якими здійснюють органи місцевого самоврядування м.Тальне», розглянувши заяву гр. Петрука В.А. від 26.01.2018 №280/01-09, виконком міської ради

 

в и р і ш и в :

 

1. Продовжити термін дії дозволу гр. Петруку Володимиру Андрійовичу на розміщення зовнішньої реклами рекламного засобу розміром 6 м х 3 м, розташованого у м. Тальне на розі вулиць Соборна та Скворцова терміном на 10 років.

 

2. Взяти до відома, що:

 

- площа рекламного засобу складає – 8,4 кв. м.;

 

- тариф за тимчасове користування місцем рекламного засобу становить 40 грн.;

 

- коригуючий коефіцієнт рекламного засобу становить 1,75 (згідно додатку № 1 до рішення виконкому Тальнівської міської ради від 17.02.2011  № 45).

 

3. Заключити договір з Петруком В.А. про надання права користування місцем розміщення зовнішньої реклами терміном на 10 років із зазначенням, що плата за місце розташування рекламних засобів вноситься щорічно до кінця місяця, в якому закінчується річний термін дозволів на розміщення рекламних засобів.

 

4. Вважати таким, що втратив силу договір на тимчасове користуванням місцем розміщення зовнішньої реклами (пріоритет) від 27.01.2018 року.

 

5. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету:

 

1) надіслати у десятиденний термін у Тальнівське відділення Звенигородької ОДПІ інформацію про дозволи на розміщення зовнішньої реклами згідно п.1 даного рішення;

 

2) підготувати необхідні документи для надання дозволу гр. Петруку В.А. на розміщення зовнішньої реклами.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Марченка В. М. та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

 

Міський голова                                                                                      О.В. Юрченко

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора